KLUB STOK  to przestrzeń do rozwoju pasji, zainteresowań i umiejętności.
To miejsce przyjazne mieszkańcom S.M. Słoneczny Stok.

Od stycznia 2019 r. do użytku mieszkańców S.M. „Słoneczny Stok” został oddany KLUB STOK. Klub zajął budynek przy ul. Stroma 33, w którym wcześniej funkcjonowało centrum sportu- Solaris. W nowych ścianach i pod nowym szyldem swoją działalność kontynuuje Mini-Klub z os. Leśna Dolina.
Oferta Klubu STOK, została opracowana w porozumieniu z lokalną społecznością. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą instruktorską. W ofercie znajdują się między innymi zajęcia muzyczne, instrumentalne, plastyczne, rękodzieło, wokalne, ruchowe (aerobik, zumba, joga, pilates, zdrowy kręgosłup, gimnastyka seniorów). Ich uczestnikami są dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy oraz całe rodziny. W ciągu tygodnia w stałych formach zajęć uczestniczy (styczeń 2020r.) 298 osób
Oprócz zajęć stałych, odbywają się wystawy (chcemy promować twórczość mieszkańców naszych osiedli), koncerty, festiwale, warsztaty, spotkania edukacyjne.

Działamy dzięki wsparciu mieszkańców i Spółdzielni Mieszkaniowej „Słoneczny Stok”. Współpracujemy z osiedlowymi szkołami i przedszkolami oraz z miejskimi placówkami kultury.
Zapewniamy opiekę dzieciom w czasie wakacji oraz ferii zimowych, jak również w sytuacjach nietypowych, wyjątkowych np. ostatni strajk nauczycieli ( zapewniliśmy ponad 200 miejsc).