KRÓLOWA ŚNIEGU W KLUBIE STOK

encepence

19 STYCZNIA 2020 r. (niedziela)

godz. 10:00 lub 11:30 Klub "Stok"
Zapisy w wiadomości na FB lub pod nr telefonu: 786-218-118.

encepence krolowasniegu

 

KRÓLOWA ŚNIEGU
To magiczna opowieść o dwójce dzieci, które podczas swojej wyprawy poznały Śnieżną Królową. Wspólnie z nimi udamy się w muzyczny świat zimy, mrozu i śniegowych kul, wywołamy śnieg, a na koniec roztopimy muzyką zimne serce Królowej.

Czas trwania: ok. 50 min.
Wiek: 2-6 lat
Cena: 30 zł/ dziecko (rodzice gratis)

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.Oto MUZYCZNE OPOWIEŚCI ence-pence, gdzie taniec zaplata się z dźwiękiem, ruch z kolorem, słowo z gestem, a wszystko razem tworzy niezapomnianą przygodę, dając mnóstwo radości.
To wyjątkowy rodzaj spektaklu, gdzie dzieci są nie tylko jego odbiorcami, ale stają się jednocześnie twórcami, aktywnie przeżywając treści bajki.

Założeniem spotkań „ence – pence” jest wprowadzenie najmłodszych odbiorców w świat muzyki, jak również pokazanie, w jaki sposób muzyka przeplata się z innymi dziedzinami sztuki: z plastyką, tańcem, teatrem.

PROWADZENIE:
Kinga Bobienko - muzyk, pedagog, absolwentka rytmiki na Akademii Muzycznej w Łodzi oraz podyplomowych studiów dla Menedżerów Kultury na SGH w Warszawie. Jest założycielem Fundacji Pole do popisu, która organizuje różne wydarzenia artystyczne. Prowadzi familijny cykl "Poranki Muzyczne" w Szkole Muzycznej w Kozienicach i Pionkach oraz "Wkręć się w muzykowanie" w Kuźni Artystycznej w Radomiu. Współtworzy Zespół Gałgan, gdzie pisze i wykonuje własne piosenki dla dzieci. Jej fascynacją jest świat dziecięcej wyobraźni, który odpowiednio stymulowany, potrafi zabrać w niezapomnianą podróż.
Klub STOK, ul. Stroma 33, 15-662 Białystok, tel. 502 871 312 kontakt@klubstok.pl